fbpx

שתפו

הרצאות וסדנאות

בלי סיסמאות ובלי תירוצים: איך להפוך את העיסוק בכסף ממעמסה לכלי שעובד בשבילנו

"הדרך לעצמאות כלכלית" - הרצאות לעובדים

בשנים האחרונות, ביותר ויותר חברות מבינים שסדנאות חינוך פיננסי לעובדים לצד מתן הלוואות נוחות משפיעים על תפקוד העובד בהווה, ומונעים משברי קיצון אישיים ומשפחתיים הגוררים איבוד ימי עבודה ולעתים אפילו יכולים להגיע איבוד עובדים מעולים.
ארגונים עושים כל מאמץ כדי להבטיח את עתידו של העובד, לפעמים אפילו עד הפנסיה.

הצעד הראשון שחברה צריכה לעשות כדי להבטיח את עתיד עובדיה, הוא לתת להם כלים להתמודדות עם אתגרים כלכליים וסיכונים שבפניהם הם עומדים.

במציאות שבה שמונים אחוזים ממשקי הבית בישראל מצויים במינוס כרוני, גם אתם יכולים לסייע לעובדים שלכם להסדיר את ההתנהלות הפיננסית שלהם, להבטיח את עתיד משפחותיהם ולמצוא דרך להגשים את חלומותיהם.

כיצד אנו גורמים לכך?
אנו מלמדים את העובדים שלכם למצות את המשאבים שלהם בצורה מושכלת, ליהנות ממה שיש בלי להיקלע למצבים בלתי אפשריים. אנו מלמדת אותם לישון טוב בלילה.

"הדרך להגשת חלומות" - סדנאות ניהול כלכלי אישי

האם ידעתם שאנו לא גומרים את החודש ולא מסוגלים להגשים את משאלותינו ללא קשר לגובה המשכורת שלנו?! הסיבה לכך היא מחסור בכלים לניהול כלכלי אישי. הסדנאות שלנו מאפשרות לכם להשאיר את המינוס מאחור באמצעות שורה של תובנות ברורות וכלים פשוטים. גם אתם יכולים, כבר עכשיו, להפסיק לקבל טלפונים מהבנק, לישון טוב בלילה – ואפילו לחסוך ולהגשים חלומות.

"כיבוי שריפות בעו"ש" - סדנאות לניהול פיננסי לבעלי עסקים

מהיכרותנו עם בעלי עסקים, הם טרודים בכיבוי שריפות במקום לעסוק בניהול, ורוצים לשלוט בתורת ניהול התזרים. אם גם אתם בעלי עסק, מכל מגזר וגודל, נלמד אתכם לקחת את המושכות לידים, לבנות תקציב, להגדיר מקורות מימון, לבחון חלופות, לעבוד עם הבנק ולייעל את קופת ההוצאות – כך שאתם תנהלו את העסק ולא הוא ינהל אתכם.

על מה נדבר:
איך בונים תקציב?
ניתוח הוצאות והכנסות
איך להיעזר ברואה החשבון?
איך לעבוד נכון עם הבנק?
מהו מימון יקר ואיך מוזילים אותו?

"סופרוומן" - סדנאות לניהול פיננסי לעצמאיות

לא מוותרות על רגעים עם בני המשפחה האהובים וגם מובילות את העסק; מתכננות את החיים של הילדים מהמשפחתון ועד האוניברסיטה – וגם נלך עד קצה העולם בשביל הלקוח שלנו. כדי לנהל את כל זה, אנחנו צריכות להכיר ולהבין טוב יותר את המשאב המרכזי שלנו – הכסף.
ניהול שלם הן של משפחה והן של העסק עובר דרך חשבון הבנק והארנק. קחו את השליטה על הניהול הפיננסי. את היתר אנחנו כבר מנהלות בהצלחה.

הרצאות בנושאים פיננסים ויעוץ ברוסית

Способность компании брать на себя ответственность за будущее работника, или, по крайней мере, помочь ему получить инструменты, чтобы обеспечить его будущее, является неотъемлемой частью его стойкости, особенно в ситуации, когда восемьдесят процентов израильских домашних хозяйств находятся в хроническом минусе. Компании, которые предоставляют сегодня своим сотрудникам инструменты финансового поведения предотвращают кризисы, частые отсутствия на работе и неспособность достижения целей завтра. Предоставьте своим сотрудникам душевное спокойствие, которое им так необходимо: помогите им управлять своими финансами, чтобы обеспечить будущее своей семьи и найти способ, чтобы исполнить свои мечты.

שתפו

שלחו לנו וואטסאפ