שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מה הקשר בין ריצת מרתון ותוצאות עסקיות?

בשביל להצליח צריך להיות מחויבים, לראות את המטרה ולהתאמן בנחישות. זה מאתגר,אבל עם כלים נכונים, כוח רצון והתמדה, זה אפשרי.

תהליך של יעוץ פיננסי מוצלח הוא דומה: משרטטים את התמונה הגדולה, מציבים יעדים, משקללים את כל המספרים הקטנים ובונים תהליך מוגדר.

"שחר שרון" היא חברת בוטיק לייעוץ פיננסי ועסקי, המסייעת לחברות, עצמאיים ומשפחות להגיע ליציבות כלכלית וצמיחה. הצוות שלנו כולל יועצת פנסיוני, כלכלנית, חשבת שכר, אשת תפעול, יועצת מס, רואת חשבון  ועוד, ללא אפליה מגדרית, אגב, נוח לנו לכתוב במגדר אחד 🙂 יחד נבנה, נתאים ונקיף אתכם כצוות בדיוק במה שאתם צריכים.

שחר שרון, בעלים ומנכ"לית החברה, היא סמנכ"ל ומנהלת כספים (CFO) בעברה, בעלת תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת ג'והן הופקינס בארה"ב ותואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת תל-אביב. שחר מוסמכת כיועצת עסקית, מנטורית לניהול כלכלי אישי ויועצת משכנתאות. כשהיא לא עובדת היא שוחה, רוכבת על אופניים, רצה מרתונים ומבלה עם המשפחה, לא בהכרח בסדר הזה.

בעלי עסקים – אנו מעסיקים גם את נעמה, שיודעת לגבות חובות אפילו ממשרדים ממשלתיים, כל זה כדי שתמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם.

ומילה אישית – ממני אליכם: 

האהבה והיכולת שלי לרוץ למרחקים ארוכים – היא היתרון שלכם. כאצנית מרתון, אני ערה לנדרש כדי להצליח בכל שלב ושלב בדרך, מתכננת ומתכוננת יחד אתכם לאורך המסלול, לא מוותרת לרגע, כדי שנגיע יחד מנצחים לקו הסיום. 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שלחו לנו וואטסאפ