fbpx

שתפו

תכנון פיננסי למשפחות

משהו פשוט לא עובד. יש לכם עסק משגשג או עבודה נהדרת,
אתם מרוויחים מצוין – אבל חשבון הבנק שלכם מספר סיפור אחר לגמרי...

סיפור על חריגות ומינוס. נמאס לכם מהמרדף? שואלים את עצמכם "מתי אני אשן טוב בלילה?"

אם הגעתם לפה, אז התשובה היא שממש בקרוב. המרחק ביניכם לבין שלווה פיננסית קצר קצר. בקרוב תוכלו לא רק לישון טוב בלילה, אלא גם להרשות לעצמכם את הדברים החשובים לכם באמת.

כאן אין חוכמות. עצם ההחלטה לעבור לחיים של התנהלות פיננסית מושכלת תחסוך לכם אלפי שקלים בשנה. אם תוסיפו לזה גם בחינה מדוקדקת של ההוצאות האמיתיות שלכם, תגלו שהחיסכון החודשי שלכם יגדל אפילו יותר.

מה זה בעצם “התנהלות פיננסית מושכלת”?
זה אומר לחיות לפי תקציב שמותאם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם. לא להפסיק לבלות או לקנות. להיפך, זה אומר שמחכים לכם חיים עם הרבה פחות דאגות, כי תקצבתם כסף לסגירת ההלוואות והמינוס ואפילו שמתם בצד לחסכונות – אז ממה שנשאר אפשר ליהנות בלי רגשי אשמה. ורק שתדעו, אנו מומחים בלדאוג שיישאר לכם יותר.

מה הייחודיות שלנו?
פעולת ניהול הכסף לכשעצמה -משאירה לכם יותר כסף בכיס. זה, כאמור, הוכח פעם אחר פעם. אף אחד לא רוצה להצטמצם  לחיים בלי בילויים, נופש או מסעדה מפנקת. לכן, אנו מבטיחים לבנות לכם תוכנית שתאפשר לכם את כל זה.
נלמד אתכם שאפשר להישאר ספונטניים, אבל לא לאבד שליטה. אפשר להגשים חלומות ולהמשיך לתת מענה לחשק מיידי. אפשר להמשיך ליהנות מהחיים – אבל להישאר בפלוס. בלי טלפונים מהבנק, בלי לחץ. בלי ייאוש.

אז אל תחששו: הליווי הכלכלי האישי שלנו לא ימנע מכם את הדברים שאתם אוהבים. להפך, הליווי הכלכלי שלנו יאפשר לכם סוף סוף להשתמש בכסף שלכם להגשמת הדברים החשובים באמת בחיים שלכם.

ניהול הכסף שלכם כולל גם את המשכנתא. אם תתנהלו נכון, יש שם הרבה מאוד כסף שתוכלו לחסוך. אנחנו מדברים על סכומים שמגיעים למאות אלפי שקלים לאורך השנים.

אם אתם קונים נכס חדש, אנו ממליצים לכם בחום לקחת יעוץ מקצועי אובייקטיבי, גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים כבר הכל ואין מה לחדש לכם. הערך שאנו מביאים שווה הון עתק. אנו לא עובדים בשביל הבנק כמו הפקיד הנחמד שייתן לכם הצעה. אנו עובדים בשבילכם: בוחנים את המצב הקיים, את הקף ההלוואה הנדרשת ואת המסלולים האפשריים – ומרכיבים לכם את המשכנתא הנכונה, המתאימה והזולה ביותר.

גם משכנתא קיימת צריך לנהל?
בהחלט. מומלץ לבחון אחת לכמה שנים את המשכנתא שלכם ביחס לתנאים בשוק ולשינוי במצבכם הפיננסי, ולערוך התאמות במידת הצורך.

מה תקבלו בתהליך יעוץ המשכנתא אצלנו?

לוגו: התאחדות יועצי המשכנתאות

חמישה סודות על הכסף שלך:

לפי הלמ"ס, משפחה ישראלית ממוצעת מכניסה 16,518 ש' ומוציאה 13,144, אבל המציאות מלמדת ש-60% ממשקי הבית נמצאים במינוס.

סעיף ההוצאה הכבד ביותר הוא הדיור. ההבדל בין דירת 4 ל-5 חדרים הוא אלפי שקלים כל חודש!

ההוצאה החודשית על שירותים ומצרכים למשק בית עם ילדים מגיעה כמעט ל-20 אלף שקלים, פי 1.4 יותר ממשפחה ללא ילדים סעיפי ההוצאה המשמעותיים ביותר אחרי דיור הם תחבורה ומזון.

זרקתם השבוע לפח עגבניה עייפה? מלפפון מותש? בסך הכל, משפחה ישראלית זורקת לפח קניות ב-2,016 ש' בשנה.

כמה אתם רבים על כסף? 30% מהזוגות המאושרים רבים לפחות פעם בחודש על כסף. 31% העידו שהם שיקרו לבני זוגם לגבי התנהלות כספית.

שתפו

שלחו לנו וואטסאפ